Palkovice - 19. - 22. 6. 2017

19.6. 

Zdravíme z Beskyd,
děti dorazily v pořádku. Jejich program bude následující => Půjdou si vybrat svoje postýlky:) Ubytují se. Poté na ně čeká oběd :)
Po poledním klidu na ně čekají vychovatelé. Seznámí se s nimi, vyfotí se:) a půjdeme si zahrát hry. Tedy, až císař Takaši řekne, proč vlastně přijely.
 
Brzy doplníme fotogalerii :)
Zase se ozveme :)
 
20. 6. 
 
Zdravíme z rozpálených Beskyd!
Dneska nám počasí opravdu přeje. Děti se probudily do opravdu letního rána :) Na dopolední program jsme vyrazily do lesa, kde jsme sehrály Kvarteto, daly si svačinku v podobě mandarinky a zahrály Jazykolamy :) Všem to šlo skutečně skvěle.
Na odpolední program vyrážíme opět do lesa - sehrajeme si Puzzle a vrátíme se zpět. Čeká nás totiž koblížková páárty :) 
Po slehnutí si půjdeme oddychnout k Musicstopu a to bude pro dnešek vše.
 
Pokud chcete vidět, jak se máme, koukněte sem: http://svphaul.rajce.idnes.cz/SvP_Palkovice_19.6.-22.6.2017/
 
21. 6. 
 
Zdravíme z posledního dne v Beskydech :)
Dnešní den bude opravdu zábavný :) Nejdřív nás na hřišti čeká hra KOPR, poté si dáme sváču a zahrajeme si Věštkyni, která prověří naše znalosti ze všeho možného :)
Poté si dáme obídek, trochu toho volníčka :)...A přijde na řadu odpolední program. Nejdříve si zahrajeme pexeso a poté nás čeká překvapení :)
Po skončení programu si odpočineme, abychom měly dostatek síly na závěrečný raut, kde si budeme vybrat z velkého množství jídla :)) Mňááám :)
Po chutné večeři si půjdeme zatrsat na diskotéku, odpálíme ohňostroj, vyhodnotíme,kdo Takašimu pomohl nejvíce a půjdeme si hajnout:)
 
Již zítra se na Vás moc těšíme :)