RS Lubenec - 21. - 28. 6. 2018

ZŠ Kladno

 

26. 6. 

 

Máme se fajn, už se nám dokonce i počasí vrátilo k hezkým teplotám a sluníčko se za námi také dorazilo podívat. Včera jsme si zahráli hry v lese, mimojiné oblíbenou Misi nálepku. Dnes nás čeká hra Minecraft a tolik očekávaná koblížková páááárty, mňam :). Večer si ještě zahrajeme sranda hru Lidské tělo a půjdeme do hajan, abychom měli dostatek sil na zítřejší závěrečný den, který bude náročný... především pro dospělé :). Brzy nás čekejte doma!

 

23. 6. 

Hlásíme, že se máme prima. Počasí nám sice zatím moc nepřeje, ale mohlo by to být i horší, třeba kdyby od rána do večera pršelo :) To se zatím neděje, tak snad to tak i vydrží. Včera jsme měli první větší herní blok v lese, tak jsme se skvěle zapojili a snažíme se zachránit Harryho. Snad se nám to podaří. 

Dnes jsme začali den švédskými stoly a pak vyrazila část z nás na výlet do Chyše. Tam se nám určitě bude líbit. Odpoledne nás čeká kvíz Harryho Pottera s cestou po okolí a pár her, abychom nasbírali další body do celopobytové hry. 

Zase brzy napíšeme...

21. 6. 

Všechny autobusy z Kladna dorazily do areálu v pořádku, děti si nyní vybalují, každý hledá svou postýlku :o). Čeká je seznámení s areálem i vychovatelem, vstupní zdravotní filtr, úvod do celopobytové hry a první úkol od samotné ředitelky Bradavic. K večeři dostaneme boloňské špagety :o).

Večer nás čeká zahájení slavnostní celopobytové hry, kdy si na hlavy posadíme kouzelný klobouk :o).

Brzy se zase ozveme :o)