RS Lubenec - 20. - 27. 6. 2017

ZŠ Ostrov

20. 6. - 11:20 

Všechny autobusy z Ostrova dorazily do areálu v pořádku, děti si nyní vybalují, každý hledá svou postýlku :o). Čeká je seznámení s areálem i vychovatelem, vstupní zdravotní filtr a k obědu zapečené těstoviny :o).

Odpoledne si snad stihneme zahrát hru, kde děti začnou poznávat Japonsko, aby se dostaly do děje celopobytové hry :o)

Brzy se zase ozveme!

21. 6. 

Posíláme hezký pozdrav z Lubence... počasí nám přeje, nálada je dobrá :o). Dopoledne jsme strávili s paní učitelkami u vody a odpoledne jsme vyrazili s vychovateli do lesa na herní program. Čekaly nás hry Kouzelné Svitky, Jazykolamy a Kung Fu formace :o). K večeři si dáme bramborovou kaši a buď párek nebo rybu, dle chuti a večer zakončíme hrou Monstra a křupkovou páááárty :o). Ale pšššt, je to překvapení :o).

 Pokud chcete vidět, jak se máme, tady máte první ochutnávku - http://svphaul.rajce.idnes.cz/SvP_Lubenec_20._-_27._6._2017/

23. 6. 

Přejeme hezké ráno z Lubence... i u nás se v noci přehnala bouřka, bouřilo to pěkně, ale nemusíte se bát, všichni jsme byli schovaní v budovách a chatkách :o). Teď už neprší a my se těšíme na další super den. Včerejšek byl taky moc prima, strávili jsme ho celý den s paní učitelkami, někdo vyrazil na výlet, někdo k vodě a někdo stihl oboje :o). 

Dnes jsme pro změnu celý den s vychovateli, a tak nás čeká herní program. Dopoledne vyrazíme na poznávací hru ZOO a když se stihneme včas vrátit, naučíme se skládat origami, když už jsme v tom Japonsku :o). Po obědě, ke kterému si dáme výpečky s knedlíkem, mňam :o),  si zahrajeme pár her v lese a na pozdní odpoledne a večer je pro nás připravena Noc superhrdinů, karneval a na závěr koblížková páááááárty. No, dnes si bříška opravdu přijdou na své :o). Budeme se snažit Vám doplnit fotogalerii, ale bouřka nám tu trošku pošramotila internet, tak snad se to povede.

25. 6. 

Omlouváme se za výpadek, ale bouřka si s našim internetem trošku pohrála :o(. Každopádně oba dny, včerejšek i dnešek byly prima.. počasí nám stále přeje, dopoledne jsme trávili s paní učitelkami, někteří u vody, někteří v muzeu vitráží, někteří na vycházce. Včera jsme měli herní program v lese, dnes v areálu. 

A zítra nás čeká super závěrečný den... přijede se na nás podívat host, kuchyň nám připraví slavnostní raut a večer odpálíme ohňostroj. Tak snad nám počasí vydrží i poslední den, ať můžeme sluníčkovou školandu hezky zakončit :o). 

Snad se nám i podaří doplnit fotoalbum :o).