RS Máj - 18. 6. - 23. 6. 2017

ZŠ Plzeň, ZŠ Ústí n. Labem, ZŠ Kralupy

Neděle

Všichni jsme v pořádku dorazily na místo :o). Počasí nám přeje a našim hlavním úkolem je, abychom si povlékly :o) což se může zdát opravdu těžkým úkolem, ale zvládáme to!! Projít vstupním filtrem, seznamit se prostředím i vychovatelem :o) noooooo... A hned takhle na úvod najít odpověď na 30 otázek, které nám položil císař Meidži... Zvládneme to? Samozřejmě! Protože věřte tomu nebo ne, samotný císař nás pak přišel sám navštívit a uvítat v Japonsku :o) a co bude dál? To se také těšíme! Brzy se Vám ozveme :o)

 

Pondělí

Naše parta byla doplněna žáky ze ZŠ Kralupy, kteří dorazily v pořádku na místo :o). Dopoledne pak tedy bylo věnováno vstupnímu filtru a seznámení se a starým mazákům pak dopoledne patřilo pod vedením učitelům :o). Odpoledne? Tak proč nevyrazit do japonské džungle pro meče císaře Meidžiho :o). Jako první je zapotřebí získat dostatek zásob jídla, kdyby cesta byla dlouhá, proto odpoledne patřilo hře Šavlozubé veverky. A co kdyby se meč skrýval opravdu na onom místě? To nám pomohla zjistit hra KOPR. Ale protože.... No, meče tam prostě nejsou a císař na to nestačí sám, tak naším úkolem bylo - stát se co nejvícekrát císařem Meidžím. Ufff... Všechny úkoly byly splněny, ale meče nikde :o( tak si na to dáme alespoň sladkou véču a zkusíme to později. Snad meče přinese večerní hra Zvědavci. Držte nám palce :o)

 

Úterý

Snídaně formou švédských stolů? Mňááám :o). Dopoledne opět patřilo učitelům - koupání, minigolf, muzeum smoly aj. Uteče to vždy tak strašně rychle a zase stojíme před další výzvou, jak získat tři meče :o)! Nejprve se na tom však trochu zchladíme neb počasí je neuvěřitelně krásné :o). A pak vzhůru do jiné části japonské džungle... Dnešním úkolem je naučit se dokonale japonsky pomocí básniček a postavit obrovskou pevnost, kdyby náhodou přišel útok ninjůůů! No a i když se nám stále nedaří, proč se trochu večer nepobavit. Noc superhrdinůůů a popcornová párty :o) Mňam!! Máme se prostě skvěle, nic nám nechybí, počasí nám opravdu pořádně přeje :o)!! Daří se nám dobře :o)

 

Středa

Opět nás probouzí sluníčko :o) a stále se máme dobře - i takhle po ránu :oD! Dnes si zkusíme vybojovat Pokémony a třeba s nimi to půjde zase o něco lépe :o)! 

A hele... Zadařilo se :o) pokébaly plné pokémonů a přichází Takasie s prvním mečem císaře... Slááááááva :o) tak už jen propojit síly při hře lidské tělo a fofrem vyrazit na pááááárty :o). Tentokrát koblížkovou!! Cpeme se a cpeme a móóóc nám chutná, to nám věřte!! Ještě dva meče a císařství bude opět zachráněno! Snad nám v tom pomůže noční hra Ninjááááá nebo?

Máme se i přesto, že stále nemáme všechny meče opravdu dobře! Hodně nám všem chutná, sluníčko se na nás neustále směje a věřte, že si to tu užíváme :o)! Přejeme Vám hezký večer :o)

Fotky k nahlédnutí: http://svphaul.rajce.idnes.cz/SvP_Plasy_-_18._6._-_23._6._2017/