RS Máj 22. - 28. 6. 2018

Gymnázium Most, Gymnázium Bílina, ZŠ Easy start Plzeň, ZŠ Kralupy, ZŠ Odolená Voda

22. 6. 

Dnes nám dorazily nové dětičky. Střídají se na vstupním filtru, prochází si areál se svým vychovatelem a seznamují se i společně. Než zalehneme do pelíšků, ještě nás čeká poučení o tom, jak se máme v areále správně chovat, a jak to tady během dne probíhá.

 

23. 6.

Jelikož máme od rána slunečné počasí, část z nás vyrazila na minigolf, který se všem líbil. Odpoledne jsme se setkali s paní ředitelkou McGonagalovou a s Harrym Potterem, se kterými jsme vyrazili do Zapovězeného lesa, kde jsme si vyzkoušeli, zda máme na to, stát se opravdovými kouzelníky. Jelikož jsme prošli všichni na výbornou, večer jsme byli zařazeni do kolejí, kdo z nás měl čirou náhodou hlad dostal i druhou véču a šli jsme nabírat síly na další den.

 

24. 6.

Dnes máme trošičku pod mrakem, ale nám to nevadí a i tak, vyrazila další část z nás na minigolf. Kdo nešel na minigolf, prošel si Člověče nezlob se a mohl i Potterovský kvíz. Odpoledne jsme se opět setkali s Hermionou a s Harrym, ale tentokrát nás překvapil Malfoy, který v Bradavicích něco hledá a chce to získat pro sebe. Proto jsme dnes zůstali v Bradavicích a cvičili se na kouzelníky zde. Odpoledne nás bohužel zaskočil déšť, který na nás seslal Malfoy. Ale to nás nezastaví a cvičíme se v kouzlení dál.