Klikněte pro přehrání

RS Lubenec - 4. - 11. 9. 2020

ZŠ Jirkov, ZŠ Chodov

4. 9.

Všechny děti z Jirkova k nám dorazily v pořádku. Nyní se rozkoukávají, každý hledá svou chatičku :) Čeká se vstupní zdravotní filtr, zahájení celopobytové hry a k večeří špagety. 

6. 9.

Zdravíme domů a hlásíme, že se máme prima :)

Počasí nám přeje, sluníčko svítí, teploty jsou únosné, takže pro odpolední herní program vlastně ideální. Včera jsme zůstali v areálu, dnes jsme vyrazili do lesa. Na večer jsme měli připravený sportovní podvečer, téměř všichni vyrazili na vybíjenou :)

Kuchyně vaří dobře, děti si chodí přidávat, takže nám vlastně vůbec nic nechybí :).

7. 9.

Chodov máme v pořádku u nás... děti se seznamují s areálem a za chvilku je čeká oběd - knedlo, zelo, vepřo :)

Odpoledne vyrazíme na herní program, jak Chodov, tak Jirkov, i když každá třída zvlášť. Tak se těšíme :)

8. 9. 

Posíláme hezký pozdrav domů, 

máme se stále fajn... sluníčko nám přeje, od rána svítí a dokonce i hřeje :) Dnešní dopoledne strávila každá třída svou paní učitelkou, snažili jsme se se trošku učit... ale jen trošku. K obědu jsme dostali kuře na paprice, tak jsme si naplnili bříška a během poledního klidu trošku odpočívali. 

Na odpolední program jsme vyrazili do lesa, kde jsme si zahráli dvě hry, každá škola zvlášť. Poté nás čekala křupková minipárty a dokončování včerejších map, na které jsme si nasbírali indície. 

K večeři jsme měli vepřové na slanině s rýží... třeťáci šli do hajan a páťáci stihli odehrát ještě Dlouhý příběh, ve kterém si vyzkoušeli svou paměť. 

A teď už zalejzáme do postýlek :) Dobrou noc

<