Klikněte pro přehrání

Stravování

Podáváme 5 jídel denně, 3 hlavní (snídaně, oběd, večeře) a 2 svačiny. Pro všechna nenasytná bříška je možnost i druhé večeře.

Od našeho kuchaře, který je ošlehán lety zkušeností a prošpikován řády za nejrůznější lahůdky, dostanete vždy to nejlepší z domácí kuchyně (pro nejoblíbenější učitele zajistí i zahraniční kulinářský požitek - maďarský guláš, vídeňský řízek, španělský ptáček, ruský biftek :o)).

Pitný režim je samozřejmostí. Připraven je po celý den čaj nebo šťáva (dle aktuálního počasí) a v RS Máj samozřejmě čistá pramenitá voda z nedaleké studánky. Po jednom šálku přes noc, podle místní pověsti, omládnete. Zadané paní učitelky k nám raději ani nejezděte :o).

Splníme Vám jakékoliv požadavky na stravování

Pokud si budete přát, jsme schopni pro Vás připravit např. švédské stoly, bohatý večerní raut či nejrůznější „pokrmové párty“ např. koblížkovou, melounovou, popcornovou, pizzovou, případně jakoukoli, která Vám bude vyhovovat. Stačí si jen říci, na jaké dobroty se Vám sbíhají sliny :o).

V případě, že s sebou chcete vzít žáka se speciální dietou (bezlepková apod.), neváhejte nás kontaktovat, nějaké řešení, aby si všichni mohli svůj pobyt u nás užit, vymyslíme. 

„Láska prochází žaludkem“ :o)

strava

<